BIO & Kontakt

Kdo jsem a co dělám?

Nutriční terapeutka, máma malého bejbysaura :D, amatérská malířka a milovnice umění všeho druhu. ♥

Vystudovala jsem na LF MU bakalářský obor Nutriční terapie (v překladu výživa člověka), který u nás cílí především na léčebnou a klinickou výživu a dietologii. Specializuji se na bezlepkovou dietu, se kterou mám osobní zkušenost a nejlépe se v ní po všech stránkách orientuji. Ale samozřejmě mi nedělá problém zabořit nos i do jiné problematiky. Díky těhotenství jsem se hodně věnovala i výživě těhotných a kojících žen.

Miluji kreativní činnost všeho druhu a ze všeho nejraději tvořím vlastní bezlepkové recepty! 🙂 Během studia jsem opakovaně dobrovolničila na akcích jako Světový den diabetu (World diabetes day) nebo Brněnské dny pro zdraví a snažím se propagovat správnou výživu jak to jen jde.

Pokud Vás něco z toho zaujalo a chtěli byste se zeptat na cokoliv z oblasti výživy nebo ode mě chtěli nějaký obrázek, neváhejte se na mě obrátit přes můj email, kde Vám jsem plně k dispozici a v případě potřeby Vás mohu i nasměrovat na své nejšikovnější kolegy a kolegyně. 🙂 Aktuálně jsem na mateřské, takže času není mnoho, mějte proto, prosím, trpělivost, kdybych neodepsala hned. :o)

 

Kontakt

dr.daniela@seznam.cz – výživa

dr.daniela.art@gmail.com – malování

 

 

Upozornění:

Všechny články o zdraví, výživě apod. publikované na těchto stránkách mají pouze informační charakter a v žádném případě nenahrazují odborné lékařské konzultace či pomoc a je potřeba s nimi i takto zacházet. Autor stránky tudíž nenese žádnou zodpovědnost za škody nebo újmu na zdraví, které by mohly vzniknout nebo vzniknou při nesprávném zacházení s těmito informacemi. Pokud potřebujete odbornou konzultaci či pomoc, kontaktujte svého lékaře či edukovaného nutričního terapeuta.

Fotografie a články publikované na této stránce a mém blogu (http://drdaniela.cz a blog http://drdanielaart.tumblr.com) jsou duševním vlastnictvím autorky. Kopírováním fotek, článků či jejich částí bez písemného souhlasu autora se dopouštíte porušování autorských práv! Samozřejmě můžete sdílet články či kopírovat jejich obsah podle platných citačních norem. Pokud tak neučiníte, dopouštíte se rovněž porušování autorských práv.

Děkuji za pochopení.